wirtualny makijaż

PanAm & KLM; Teneryfa (583)

Temat: Gadka szmatka
Yhym zaraz wam tutaj opowiem o każdym moim nauczycielu, ale tej cudnej pani po prostu nie można opuścić xd Pani Krystyna, nasza nauczycielka muzyki karze chłopakom tańczyć Dziadka do Orzechów, mi kazała grać na patyczku do szaszłyków i bibule, mojej koleżance na pustym pudełku po płynie do kąpieli i ołówku xD kolega ma namalowany na zeszycie gitarę więc tez musiał na niej grać ;d Kiedyś dała takie uwagi :` Anastazja robi wirtualny makijaż`, `Grzegorz zaśmieca śmietnik`.
Źródło: plotkara.info/forum/viewtopic.php?t=49Temat: Azibizowe Prace
Nareszcie "coś" innego niż małe prostokąty zwane pracami :P 1. Nie ma co oceniać, + za eksperymentowanie 2. Jak narazie jest ok, ja bym dodał wirtualny makijaż i poprawił rysy twarzy (mniszy nos większe oczy itp) oczywiście w minimalnym stopniu. 3. Za puste? To dlaczego pokazujesz światu? Dodaj coś, cokolwiek, jakieś napisy, kształty. tak sczerze siedze dłużej w grafice a do tej pory nie umiem odbicia zrobić. To myślę, że raczej siedzisz w tutorialach a nie w Grafice ;)
Źródło: forumpc.pl/index.php?showtopic=109140


Temat: Ile czasu poswiecasz na makijaz?
Przynajmniej jeden z naszych forumowych kolegow interesuje sie damskim makijazem :pokazal jezyk: P.S. Wyprobowales juz moze wirtualny makijaz?? :buja w oblokach:
Źródło: forum.pyrzyce.biz/viewtopic.php?t=1677


Powered by wordpress | Theme: simpletex | © PanAm & KLM; Teneryfa (583)